Mokytojai

 

Mokytojų sąrašas

  Pavardė, vardas Pareigos
  Pradinio ugdymo mokytojai:
1 Babravičienė Jurgita Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
2 Beskrovna Inga Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
3 Breivienė Jolanta Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
4 Bruzgelevičienė Rasa Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
5 Dūdaitė Diana Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
6 Jaruševičiūtė Benita Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
7 Jazavitienė Daiva Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
8 Jundienė Marytė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
9 Kardelienė-Michalčionok Rita Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
10 Kemeklienė Jurgita Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
11 Levčenkienė Valentina Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
12 Meilienė Rita Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
13 Roškienė Asta Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
14 Palijanskienė Jolanta Pradinio ugdymo mokytoja
15 Sabūnienė Dovilė Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
16 Siminauskienė Kristina Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
17 Stankauskienė Nomeda Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
18 Stonienė Birutė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
  Fizinio ugdymo mokytojai:
1 Budrevičienė Jolanta Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė
2 Gaškienė Danutė Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė
3 Klimas Povilas Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas
4 Žiegždrinis Šarūnas Fizinio ugdymo mokytojas
  Sporto treneriai:
1 Chatkevič Artur Futbolo treneris/mokytojas
2 Čyžius Karolis Krepšinio treneris/mokytojas
3 Kartašiov Dmitrij Futbolo treneris/mokytojas
4 Milonas Algirdas Krepšinio treneris/mokytojas
5 Morinas Igoris Futbolo treneris/mokytojas
6 Noreika Mindaugas Krepšinio treneris/mokytojas
7 Šidlauskas Haroldas Futbolo treneris/mokytojas
8 Švaikevičius Artūras Futbolo treneris/mokytojas
9 Zaicevas Artūras Dziudo treneris/mokytojas
  Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojai:
1 Alkimavičienė Rūta Biologijos mokytoja metodininkė
2 Parčiauskas Karolis Fizikos mokytojas
3 Saldukaitė Deimena Biologijos mokytoja  
4 Stortienė Daiva Fizikos vyresnioji mokytoja
5 Šileikienė Audronė Biologijos vyresnioji mokytoja 
6 Zakaitė Emilija Chemijos mokytoja
  Matematikos ir IT motytojai
1 Buoželienė Lina Matematikos mokytoja metodininkė
2 Drumelienė Violeta IT mokytoja metodininkė
3 Ilčiukaitė Lina Matematikos mokytoja
4 Marcinkėnienė Vitalija Matematikos mokytoja metodininkė
5 Raišienė Julija Matematikos mokytoja   
6 Pūtienė Svetlana Matematikos mokytoja
7 Stankevičienė Irena IT/matemtikos mokytoja 
8 Tunaitytė Ingrida Matematikos/IT mokytoja
  Lietuvių kalbos mokytojai:
1 Davainytė Birutė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
2 Rimšaitė Gražina Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
3 Pagirienė Laima Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
4 Paukštienė Rasa Lietuvių kalbos mokytoja
5 Sližienė Vėjūna Salomėja  Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
6 Trapikaitė Jolanta Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
7 Zikaitė Sandra Lietuvių kalbos mokytoja
  Menų ir technologijų mokytojai:
1 Atkočiūnaitė Daiva Choreografijos mokytoja metodininkė
2 Bajor Artur Choreografijos vyresnysis mokytojas
3 Čepulienė Asta Muzikos mokytoja
4 Čepulytė Vidmantė  Choreografijos mokytoja
5 Daugalienė Brigita Muzikos mokytoja
6 Janukėnas Tomas Muzikos mokytojas
7 Kontrimienė Snaigė Technologijų mokytoja metodininkė
8 Kulienė Gabrielė Choreografijos mokytoja  
9 Lapėnas Viktoras Muzikos mokytojas
10 Talakauskas Leonas Technologijų vyresnysis mokytojas
11 Šatienė Jurgita Technologijų mokytoja  
12 Vabolytė Rita Dailės mokytoja
  Socialinių mokslų mokytojai:
1 Baltuškonis Algirdas Istorijos mokytojas
2 Blažytė Violeta Geografijos vyresnioji mokytoja
3 Dudėnienė Ingrida Istorijos mokytoja metodininkė
4 Janulionis Linas Istorijos vyresnysis mokytojas
5 Lozuraitienė Loreta Etikos mokytoja
6 Skukauskaitė Aistė Tikybos vyresnioji mokytoja
7 Stadalininkaitė Jolita  Istorijos mokytoja
8 Trakumienė Monika Pilietiškumo pagrindų mokytoja
9 Vyšniauskienė Rūta Ekonomikos mokytoja
10 Zabarauskienė Edita Geografijos vyresnioji mokytoja
  Švietimo pagalbos specialistai:
1 Barzdenienė Rūta Specialioji pedagogė
2 Bartkevičiūtė Gabija Psichologė
3 Baziliauskaitė Jovita Socialinė pedagogė
4 Lukšėnienė Vanda Mokytojo padėjėja
5 Takarevičienė-Juozapaitytė Rita Vyresnioji socialinė pedagogė
6 Tumalavičiūtė Inga Socialinė pedagogė
7 Vinskienė Vida Logopedė metodininkė
8 Zaiceva Lina Mokytojo padėjėja
  Užsienio kalbų mokytojai:
1 Akgun Renata Anglų kalbos mokytoja
2 Baušienė Danutė Anglų kalbos mokytoja metodininkė
3 Eidintienė Birutė Anglų kalbos mokytoja 
4 Karpavčiūtė Gerda Anglų kalbos vyresnioji mokytoja
5 Lepeškevičius Lukas Anglų kalbos vyresnysis mokytojas
6 Meižytė Monika Anglų kalbos mokytoja
7 Mirakovskienė Tatjana Rusų kalbos mokytoja  
8 Nainienė Loreta Rusų kalbos vyresnioji mokytoja
9 Orlova Jelena Rusų kalbos mokytoja metodininkė
10 Pasko Lolita Anglų kalbos mokytoja
11 Petkevičiūtė Eglė Anglų kalbos vyresnioji mokytoja
12 Šerniuvienė Inga Prancūzų kalbos mokytoja
13 Urbanavičienė Julita Anglų kalbos vyresnioji mokytoja
14 Važgėlienė Danutė Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja
15 Vyčienė Ieva Anglų kalbos vyresnioji mokytoja
Atnaujinta: 2023-01-18
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
5. 12.00 - 12.45
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30